Dresler | דרסלר – גנרטורים סולאריים חשמליים מהיבואן

אנו ב- Dresler  פתרונות אנרגייה – מתמחים בתחום הסולארי, לרבות גנרטורים חשמליים סולארים להפעלת מזגן, ומביאים לכם את הכלים הטובים ביותר, במחירים המשתלמים בישראל.

פנו אלינו ב- 072-216-9003

 

מזגן זקוק לחשמל רב כדי לפעול, אך הוא חיוני לקירור הבית, במיוחד בימים החמים. חשמל רב פירושו שקשה להפעיל אותו באמצעות אנרגיה סולארית. עם זאת, ישנם כמה מכשירים מצוינים המסוגלים להפעיל מזגנים למשך עד עשר שעות (יחידות קיר), או אפילו יותר אם מדובר ביחידה ניידת.

המשיכו לקרוא כדי למצוא את הגנרטור הסולארי הטוב ביותר למזגנים. כמו כן, נעזור לכם להבין האם כל הגנרטורים בשוק מסוגלים להפעיל מזגנים או לא. לאחר מכן, תוכלו לגלות מה ההספק הנדרש כדי להפעיל מזגנים. חלק מהמדריך מוקדש לגנרטור סולארי למזגן בקרוון, מפני ששם תצטרכו גנרטור סולארי יותר מכול.

כמה וואט צריך כדי להדליק מזגן?

מזגנים שונים, בהתאם לקיבולת והיצרן, דורשים כמות שונה של חשמל כדי להידלק ולפעול. במדריך הטכני שמגיע עם המוצר ניתן לגלות את המידע הזה בקלות. ניתן גם לפנות לשירות לקוחות ולשאול מה דרישות ההספק של דגם מסוים.

 

בכל זאת, להלן כמה הערכות גסות של דרישות הממוצע של מזגני קיר ומזגנים ניידים:

טבלת מידת BTU של המזגן וואט התחלתי נדרש וואט נדרש בפעולה

מידת BTU של המזגן וואט התחלתי נדרש וואט נדרש בפעולה
5000 1000-1500W 200W-500W
7000 1400W-2000W 400W-700W
1000 1700W-2200W 500W-800W
13500 2500W-3000W 700W-1500W
15000 2800W-3500W 800W-1500W

כמה זמן יכול גנרטור סולארי להפעיל מזגן?

ובכן, זה תלוי בסטנדרט של המזגן שלכם, כלומר ההספק הנדרש להפעלת המזגן. אם לגנרטור הסולארי יש קיבולת אחסון גבוהה יותר, כמו של אלה שנמליץ עליהם בהמשך המדריך, המזגן שלכם יכול לפעול במשך 3-7 שעות ברצף.
כאמור, מזגן זקוק בממוצע להספק של 1KW כדי לפעול וגנרטורים סולאריים בשוק נעים בין 1-4KW בממוצע. לא משנה מה, לעולם אל תבחרו בגנרטור שהקיבולת שלו קטנה מ-1KW כאשר אתם מחפשים גנרטור סולארי למזגן.

מומלץ לדאוג שהגנרטור הסולארי יכול לספק הספק של 3KW מכיוון שפעמים רבות המזגן עשוי לדרוש יותר ובדרך כלל יפעל למשך מספר שעות.
אם כן, תוכלו לשקול לבחור במזגן בעל BTU נמוך כדי להפעיל אותו יותר שעות. גנרטור סולארי טוב עם קיבולת סוללה ראויה ואמינה מסוגל להפעיל מזגן למשך 16 שעות. בהמשך המדריך תמצאו מוצרים שיכולים להפעיל מזגנים גם לזמן רב יותר.

הבחירה שלנו עבור המזגן שלכם:

להלן כמה מהגנרטור הסולאריים הטובים ביותר למזגנים. תוכלו לשקול לבחור בכל אחד מהם בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם.

BLUETTI AC200MAX POWER STATION+3*PV200 PANEL

BLUETTI AC200MAX הוא שילוב של תחנת חשמל ולוחות סולאריים המציע קיבולת סוללה של 2048W בטעינה מלאה ומסוגל להפעיל מזגן של 8000 BTU למשך 3-7 שעות. כדי שתוכלו לחבר מספר מכשירים בו זמנית, הוא מגיע עם מספר שקעים.

אחד הדברים המגניבים ביותר של תחנת החשמל BLUETTI AC200MAX הוא שניתן לטעון אותה באמצעות הלוחות הסולאריים המצורפים אליה. לכן, לא משנה אם יש לכם גישה לרשת החשמל או לא – BLUETTI AC200MAX לא יאכזב אתכם לעולם.

מעבר לטעינה סולארית, תוכלו לטעון את תחנת החשמל בנוחות במגוון דרכים אחרות, כגון באמצעות שקע חשמל, מצבר רכב, AC (AC כפול – סולארי ו-AC), מצבר עופרת-חומצה ועוד.

BLUETTI AC300+2*B300

מודולרי ב-100%, תואם עד 4 B300, כניסה סולארית מדהימה של 2400W, אינוורטר גל סינוס טהור של 3000W, קצב פלט מהיר במיוחד של 5400W, 24/7 UPS גיבוי ביתי, 4 שנות אחריות ללא דאגות – אלה רק חלק מהתכונות שיגרמו לכם לבחור בקומבינציה הזו כדי להפעיל מזגן. עם האפשרות להרחיב את הקיבולת לפי הצורך, המערך השלם יכול לייר חשמל בהספק של 12,288W, מה שבהחלט יספיק כדי לענות על כל צרכי החשמל שלכם למשך ימים – לא רק בשביל המזגן אלא גם עבור מכשירים רבים אחרים.

השילוב הזה מתוכנן לספוג חשמל בהספק של 3000W מכניסת הטעינה הסולארית בתוך שעה וחצי בלבד.
בסך הכול, BLUETTI AC300+2*B300 COMBO יספיק כדי להפעיל מספר מכשירים למשך ימים, ולא רק שעות.

 

האם אפשר להשתמש בגנרטורים סולאריים כדי להפעיל מזגן בקרוואן?

התשובה הקצרה היא כן. עם הסידור הנכון, תגלו שגנרטור סולארי מסוגל להפעיל מזגן בקרוון. כאמור לעיל, גנרטור סולארי נייד יכול להפעיל מזגן קיר שדורש הרבה חשמל למשך שעות ארוכות. לכן, כשמדובר במזגן מובנה בקראוון, צפו ליעילות גבוהה בהרבה עם תחנת חשמל סולארית.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון א צריכת החשמל הנדרשת של יחידת המזגן, כלומר כמה הספק בהדלקה והספק בפעולה המזגן דורש.
רוב המזגנים לקרוונים בשוק דורשים 1700-3500 להדלקה ו-600-1500 לפעולה. לכן, בחרו בגנרטור שיספק את ההספק האופטימלי כדי להפעיל את המזגן למשך שעות.

מהם היתרונות של אנרגיה סולארית בקראוון?

ירידה מהרשת היא אחת הדרכים הטובות ביותר לצמצם את ההוצאות החודשיות. לכן, כשמדובר בקרוון – היתרון המשמעותי ביותר של שימוש באנרגיה סולארית הוא שלא צריך לחכות בתחנות כדי לטעון את הסוללות ולשלם על זה. אבל זה לא היתרון היחיד של אנרגיה סולארית בקרוון.

אתם תיהנו גם מ:
• קלות נסיעה ו"חופש אמיתי": עבור מרבית האנשים, קרוונים מהווים "חופש לטייל". עם זאת, החופש נפגע כשאתם צריכים לטעון את הסוללות כדי להפעיל את המכשירים החיוניים שלכם, מכיוון שתהיו חייבים להישאר באזורים שבהם ניתן לטעון סוללות. אבל אם אתם הולכים על קרוון שמופעל באופן סולארי – תוכלו להגיע לאן שתרצו, בלי דאגות.
• ידידותי לסביבה: יש לכם מודעות לאקלים? נו, אז למה לא ללכת על מקור אנרגיה מתחדש?
• שקט: לעומת גנרטור דלק – גנרטור סולארי לא מייצר רעש ולא דורש מכם לעצור בכל פעם שאתם צריכים לטעון את הסוללות.
דרכים אחרות לשמור על הקור בקרוון
מזגן אינו הדרך היחידה לשמור על הקור של הקרוון שלכם. תוכלו לשקול גם דרכים אחרות, כגון:
• תמיד לחנות בצל – לאחר שטענתם את הלוחות הסולאריים.
• לקנות מאוורר.
• לשהות בחניון קרוואנים ולהשתמש במתקנים שבו.

שאלות נפוצות:

ש: האם גנרטור סולארי יכול להפעיל מזגן?
ת: כן. גנרטור סולארי יכול להפעיל מזגן למשך מספר שעות. אך לא כל תחנות החשמל מסוגלות להפעיל מזגנים. תצטרכו לקחת בחשבון את דרישות ההספק בהדלקה וההספק בפעולה של המזגן הספציפי שלכם. ובהתאם, לרכוש תחנת חשמל סולארית שמעניקה יותר הספק.

ש: כמה ואט סולארי צריך כדי להפעיל מזגן?
ת: תלוי בדרישות המזגן. למשל, מזגן נייד קטן דורש 1700 וואט בהדלקה ו-700 וואט בפעולה, כך שסוללת גיבוי שמסוגלת לספק כמות חשמל כזו תספיק כדי להפעיל מזגן למשך שעות.

ש: באיזה גנרטור סולארי לבחור?
ת: הגנרטורים הסולאריים שצוינו לעיל, כמו ה-BLUETTI AC300+2*B300 COMBO, הם מתחנות החשמל הניידות הטובות ביותר בשוק, במיוחד עבור הפעלת מזגן למשך מספר שעות. אם כן, תוכלו לבחור באחד מהגנרטורים שציינו קודם לכן. השני הוא BLUETTI AC200MAX POWER STATION+3*PV200 PANEL COMBO.

ש: מה הבעיה הגדולה ביותר עם אנרגיה סולארית?
ת: הבעיה הכי משמעותית של אנרגיה סולארית היא המחסור באנרגיה בימים מעוננים, שזו הסיבה לכך שאנו ממליצים על מוצרים שניתן לטעון במגוון דרכים.

 

סיכום

כאמור, לא קשה למצוא גנרטור סולארי למזגן. וכן, גנרטור סולארי יכול להפעיל מזגן למשך שעות. אבל כפי שצוין קודם, תצטרכו לבדוק את הוואט בהדלקה ואת הוואט בפעולה של המזגן לפני הרכישה כדי לוודא שהקיבולת עומדת בצרכים שלכם.

טופס השארת פרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *