Dresler | דרסלר – גנרטורים מושתקים מהיבואן

אנו ב- Dresler  פתרונות אנרגייה – מתמחים בתחום הגנרטורים בכלל ובפרט גנרטורים מושתקים וכן גנרטורים סולאריים, ומביאים לכם את הכלים הטובים ביותר, במחירים המשתלמים בישראל.

פנו אלינו ב- 072-216-9003

ה-Firman SPS 2000i הוא גנרטור מושתק המבטיח לספק חשמל בשקט וביעילות. סקירה זו בוחנת לעומק את הביצועים, העיצוב, התכונות והאמינות שלה, בנוסף נבדוק כאן בוחנת האם המותג Firman עומד בטענותיו ומצדיק את תג המחיר שלו.

1. מה מידת הרעש \ שקט של ה-Firman SPS 2000i?

הגנרטור המושתק של Firman SPS 2000i עומד במוניטין שלו כתחנת כוח שקטה. עם טכנולוגיה מתקדמת להפחתת רעש, הגנרטור הזה פועל ברמת רעש נמוכה להפליא. אפילו כשהוא פועל בתפוקה מלאה, ה-Firman SPS 2000i פולט רעש מאוד נמוך ברמה של מקרר, מה שהופך אותו למושלם לשימוש באזורי מגורים או במהלך אירועים שבהם זיהום הרעש מהווה דאגה.

העיצוב האטום לרעש של ה- Firman SPS 2000i מבטיח שתוכלו ליהנות מסביבה שלווה ועדיין ליהנות מאספקת חשמל אמינה. בין אם אתם עושים קמפינג או משתמשים בגנרטור למטרת גיבוי בזמן חירום של הפסקות חשמל.

בנוסף לרעש המינימלי שלו, גנרטור מושתק ה-Firman SPS 2000i כולל גם מבנה יצוק ללא תזוזות. זה לא רק מפחית עוד יותר את הרעש אלא גם משפר את חווית המשתמש הכוללת. אתה יכול להשתמש בגנרטור זה בבטחה מבלי לדאוג לרעד או רעש מוגזמים במהלך הפעולה.

2. הפעלה: עם מה יכול ה-Firman SPS 2000i להתמודד?

הגנרטור המושתק של Firman SPS 2000i הוא מכונה בעלת ביצועים גבוהים שיכולה להתמודד עם מגוון רחב של צרכי חשמל. עם תפוקה מדורגת של 1800 וואט והספק שיא של 2000 וואט, הגנרטור הזה יותר ממסוגל להפעיל מכשירי חשמל וציוד חיוניים.

החל מהפעלת ציוד ביתי במהלך הפסקת חשמל ועד להפעלת כלי עבודה חשמליים באתר עבודה, גנרטור מושתק ה-Firman SPS 2000i מספק כוח אנרגטי עקבי ואמין. העיצוב הקומפקטי שלו מקל על ההובלה, ומאפשר לך לקחת אותו לכל מקום שדרוש כוח.

מצויד במיכל דלק של 1.2 ליטר, הגנרטור הזה יכול לפעול עד 10 שעות בעומס של כ- 25%, מה שיבטיח לך אספקת חשמל רציפה לתקופות ארוכה וממושכות. בין אם אתם קמפינגים במדבר או עובדים באתר בנייה מרוחק, ל- Firman SPS 2000i יש את היכולת לשמור על המכשירים החיוניים שלכם לפעול בצורה חלקה.

יתר על כן, ה- Firman SPS 2000i מצויד במספר שקעים, כולל שני שקעים 230V AC ושקע 12V DC אחד. זה מאפשר לך לחבר מגוון מכשירים בו-זמנית, מה שמספק נוחות ורב-שימשויות.

3. "זה לא קשור רק לכוח, אלא איך אתה משתמש בו": מחקר התכונות של ה-Firman SPS 2000i

הגנרטור המושתק של Firman SPS 2000i עוסק לא רק באספקת כוח, אלא גם באספקת מגוון תכונות המשפרות את השימושיות והאמינות שלו. תכונה בולטת אחת היא מצב eco-mode, שמתאים את מהירות המנוע כדי להתאים לדרישת ההספק. זה לא רק ממקסם את יעילות הדלק אלא גם מפחית את רמות הרעש, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש באזורי מגורים או במהלך טיולי קמפינג.

הגנרטור מצויד גם בלוח בקרה נוח המאפשר ניטור ותפעול קלים. הפאנל כולל תצוגת LED המספקת מידע בזמן אמת על פלט מתח, תדר וזמן ריצה. בנוסף, הוא כולל מחוון שמן נמוך ופונקציית כיבוי אוטומטית כדי להגן על המנוע מפני נזק.

תכונה בולטת נוספת היא היכולת המקבילה של ה- Firman SPS 2000i. זה אומר שאתה יכול לחבר שני גנרטורים מאותו דגם באמצעות ערכה מקבילה, ולמעשה להכפיל את תפוקת הכוח. זה שימושי במיוחד במצבים שבהם אתה צריך יותר כוח ממה שגנרטור בודד יכול לספק.

Firman SPS 2000i גם נותן עדיפות לבטיחות המשתמש עם תכונות הבטיחות המובנות שלו. יש לו מפסק מובנה המגן על הגנרטור והמכשירים המחוברים שלך מעומסי יתר חשמליים. בנוסף, יש לו מנגנון התנעת רתיעה עם תכונת כיבוי שמן נמוך למניעת נזק למנוע. אמצעי בטיחות אלו מבטיחים שתוכלו להשתמש בגנרטור בראש שקט.

לבסוף, ל- Firman SPS 2000i יש מבנה עמיד שבנוי כדי לעמוד בתנאים קשים. הוא כולל מסגרת יציבה, גלגלים מגומיים ועיצוב קומפקטי להובלה ואחסון קלים. זה הופך אותו למתאים לשימוש בסביבות חיצוניות או באתרי עבודה שבהם עמידות חיונית.

4. האם ה- Firman SPS 2000i נבנה להחזיק מעמד?

הגנרטור המושתק של Firman SPS 2000i בנוי מתוך מחשבה על עמידות, מה שמבטיח שהוא יכול לעמוד בפני הקשיים של שימוש קבוע. הוא כולל מנוע חזק עם רכיבים איכותיים שנועדו לעמוד בעומסים כבדים ובפעולה ממושכת. מבנה הגנרטור מוצק, עם מסגרת יציבה וחומרים עמידים היכולים לעמוד בפני מהמורות והרעידות שיכולות להתרחש במהלך הובלה או בזמן השימוש. זה מבטיח שהגנרטור ימשיך לפעול בצורה מהימנה לאורך זמן.

מעבר לכך, ה- Firman SPS 2000i תוכנן להיות ידידותי לתחזוקה, עם גישה נוחה לרכיבים מרכזיים לצורך טיפול ותחזוקה שוטפים. זה מקל על שמירת הגנרטור במצב אופטימלי, מאריך את תוחלת החיים שלו ומבטיח ביצועים עקביים. בנוסף, הגנרטור מצויד בתכונת כיבוי שמן נמוך, המכבה את המנוע באופן אוטומטי כאשר מפלס השמן נמוך מדי. זה עוזר למנוע נזק למנוע ומאריך את תוחלת החיים הכוללת של הגנרטור.

כדי לשפר עוד יותר את אורך חייו, ה-Firman SPS 2000i מגובה באחריות מקיפה. זה מעיד על אמון היצרן באיכותו ובעמידותו של הגנרטור. עם שימוש נכון ותחזוקה שוטפת, אתה יכול לצפות שה- Firman SPS 2000i יספק כוח אמין במשך שנים רבות.

הגנרטור המושתק של Firman SPS 2000i מתגלה כבחירה מצוינת למי שמחפש כוח, שקט ויעילות. זה לא חף מפגמים קלים, אבל הביצועים היצבים לאורך זמן והעיצוב הקומפקטי שלו הופכים אותו להשקעה ראויה עבור רובם.

נתונים טכניים

CERTIFICATIONS
CARB Certified YES
EPA Certified YES
cETL Certified YES
NOM Certified NO
UL Certified NO
OUTPUT
Running Watts 1600
Starting Watts 2000
AC Voltage 120
Frequency (Hertz) 60
Decibels 54dB 1/4 load
Run Time 9hrs
THD @ Full Load 3%
CONTROL PANEL
Recoil Start YES
5-20R 120V 20A SINGLE 1
L5-30R 120V 30A TWISTLOCK 1
USB OUTLET(5V 2 1
MACHINE
Low Oil Shutoff YES
Power Stream Alternator YES
Cast Iron Sleeve YES
FUEL SYSTEM
Fuel Gas
Tank Size 0.9
Steel/Plastic PLASTIC
WHEEL KIT
Handle fixed handle

PACKAGING

UNIT
UPC 840876116814
Unit Dimensions 20×12.1×16.7
Unit Length 20
Unit Width 12.1
Unit Height 16.7
Unit Weight 45.9
CARTON

טופס השארת פרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *